peťo bondra skončil kariéru, svet ako sme ho poznali doteraz, skončil. nový svet trvá 3641 dní

archiv

Official biography of the LITeR GeŇA

Príbeh LG je príbehom opilstva, ľahostajnosti, tabletiek, lacného vína a ľahkých ženomužov...
"Z mojej viery zostal v Tebe strach, vidím máš ho na perách..."

Stydkes Pyskys


Február 1981, Košice - Staré mesto
Masové opilstvo vrcholí. Hniloba a výkaly - optimálne prostredie pre vznik nového organizmu. Po niekoľkých troj až sedem dňových "povyrazeniach si do terénu" si konečne Agda Bavi Pain a Sangwi Pali von Klatgos, zvaný "Klatka", vedia prísť na meno a postupne zisťujú svoje spoločné záujmy. Problém názvu bol čoskoro vyriešený : pri jednej z výmien lokálu sa Agda neisto Sangwiho spýtal na meno vznikajúcej skupiny "Čo ja viem ?...Liter Geňa !" odvetil Klatka žoviálne. Vzápätí vznikli aj mená, pod ktorými v skupine účinkujú. Z Agdu sa stal Stydkes Pyskys a z Klatku Klitoris. Charakter budúcej skupiny bol jedinečný, o čom svedčili osudy a smerovanie dvoch indivíduí z košického podsvetia.

Stydkes [narodený 1.11.1962], rádiologický laborant, člen satanskej sekty "Církev siedmeho syna" od roku 1980 a odchovanec tretieho manželstva otca-disidenta. Patrí k hypernadaným deťom [v štyroch rokoch už vie čítať a písať] a inklinuje k umeniu ako takému [hudba, literatúra, výtvarné umenie]. Čoskoro ho však, ako mnoho iných [napríklad Klitorisa], zachvacuje nová vášeň - hobby - alkohol. Ako desaťročný dostáva podmienečný trest za krádež náklaďáku. Začína sa živiť ako pasák, či gigolo. Bývalý basgitarista a gitarista blackmetalových skupín [A.I.H., R.I.P.] sa stáva spevákom novej formácie.

Klitoris [narodený ??.??.1964], fotograf a výtvarník - bisexuál nachádza taktiež záľubu v pití už v rannej mladosti. V jedenástich rokoch uteká spolu s otcom do Londýna, kde zakladá svoju prvú punkovú skupinu.
O tri roky však jeho otec umiera a štrnásťročný Klitoris je násilne deportovaný na Slovensko k svojej matke. Tu zakladá skupiny ako Hovädzí program. V roku 1979 dostáva Klitoris podmienečný trest za lúpež a šírenie protisocialistickej kultúry [kazety punkových skupín dovezené z Anglicka]. Častý návštevník psychiatrie, mysliaci si o sebe, že vo svojom druhom živote [koľko ich mal?] bol cisárom Nerom sa v kapele LG ujíma postu manažéra.

To je teda legendárna zostava LG.

Skupina v rokoch 81-82 tvorí prevažne štúdiovo [čiže doma]. [Stydkes-spev, gitara, basa, synťáky, akordeón, akustická gitara, perkusie; Klitoris-všetky gitary]. Štýl ich hudby je nazývaný ich najbližšími priateľmi [ale hlavne samými LG] ako "The Deepest Satanic And Antifeministic Underground of Lost Generation Rock", čo vyplýva z ich svetonázoru namiereného proti ženám [futurizmus?], duchovnej viery a hlavne z pocitu "stratenia sa" vychádzajúceho z celkom iných dimenzií, než z tých "vojnových". Nikto z dvojice v tom čase netuší, že piesne z tohto obdobia budú použité až na druhom "albume" a činnosť skupiny bude prerušená. Na jar roku 1982 je Stydkes odsudený na nepodmienečný trest odňatia slobody za množstvo paragrafov [príživníctvo, obchodovanie so ženami, obmedzovanie osobnej
a domovej slobody, výtržníctvo, pokus o vraždu]. Klitoris ešte pred jeho zatknutím odchádza z ČSSR [doteraz je neznáme miesto jeho jedenásť ročného pobytu] a LG sa rozpadá. Obaja, Stydkes vo väzení a Klitoris v exile, sú umelecky naďalej činní. Stydkes píše texty, hudbu, poviedky a poéziu, ktoré neskôr prerozdelil do rôznych projektov. Z väzenského prostredia pochádza tiež cyklus jeho výtvarných prác "Nazimages".

Po nečakanom prevrate sa v roku 1990 Stydkes dostáva na amnestiu prezidenta Havla po ôsmich rokoch na slobodu. Určitý čas si v "novom" prostredí zarába na živobytie ako gigolo, neskôr ako pasák a na prelome rokov 91-92 pôsobí v Košiciach ako manekýn, pričom sa zoznamuje so Zuzanou Gaal, s ktorou sa v júni 1992 aj oženil. Manželstvo sa rozpadá už v decembri toho istého roku a ako pamiatka zostáva Stydkemu dcéra Spadla Gaal v starostlivosti matky. Stydkes sa začína opäť angažovať v undergrounde a necháva sa obklopovať umelcami s prevažne "pošpineným"
registrom trestov a s rôznymi sexuálnymi uchýlkami, ktorí sa navzájom medzi sebou poznali z protialkoholických liečební, alebo z psychiatrie.
Začiatok roku 1993 zaznamenáva aj znovuoživenie legendárneho LG, ktoré Stydkes zakladá po konzultáciách s bubeníkom E la Ventilacio Karbone Sonio-om. Nové obsadenie kapely sa zhodne na tom, že skupina Liter Geňa zostane kvôli image-u dvojčlenná a k tejto formácii sa pričlenia ďalšie zoskupenia ako Liter Geňa Band, Liter Geňa Friends a Liter Geňa Guests, ktore budú nápomocné základnej zostave na koncertoch, či iných podujatiach.

Na piesňach z tohto obdobia zostáva až dodnes nezmazateľná pečať agresivity, vulgárnosti, vražednosti a brutálnych "sebeprávd" človeka prišlého z izolácie a podsvetia. V apríli 1993 kapela vydáva svoj prvý kazetový "singel" ZVUKY Z PELECHU, ktorý vydalo skupinou založené vydavateľstvo Babyne Cicki Agency. Tento singel predstavuje skutočný klenot pre zberateľov undergroundu. Obsahuje legendárne piesne
DVERE, Rádio Ploesti a Škodoradosť v ich pôvodných verziách nahratých v podzemnom "štúdiu" PELECH a zmixovaných v Stydkeho domácom štúdiu, navyše popretkávaných rôznymi inými zvukovými výpadmi. Na obale singlu je pri zostave skupiny uvedená aj Denisa [piano, backing vocals], ktorá však hneď po konkurze z takej "nečinnej a neslušnej" kapely odišla.

Liter Geňa on the Road 93-94.
Svetové turné sa malo začať ohromujúcim comebackom vo forme utajeného koncertu na scéne košického S-clubu pod názvom "Secret gig after 1+1 years of Mayhem". Koncert bol však hneď na druhý deň po vylepení plagátov odvolaný a po skupine začala pátrať "pre propagáciu fašizmu" polícia [v strede plagátu sa vynímal obráteny kríž a ako hlavný sponzor bol uvedený emblém hákového kríža s horiacim srdcom a tŕňovou korunou v strede a s nápisom "Nadácia Adolfa Hitlera - Miluj svojho blížneho ako seba samého"]. Ešte týždeň po objavení sa plagátov v meste bolo vidieť niektorých ľudí ako krvopotne strhávajú a zoškrabujú toto dielko z budov Hlavnej ulice. Premiéra sa podarila na druhý krát. Liter Geňa and Friends 29.6.1993 v košickom A-clube [vypredané predstavenie
pre sto ľudí, pred budovou stojí ďalších sto]. Ani tento koncert sa však bez incidentu neobišiel. Po necelej tretej piesni [Trojnohý kôň] zapracovala cenzúra a pre neslušné texty je koncert zrušený.
Po jedenásťročnom exile prichádza v júli 1993 do Košíc Klitoris. Kontaktuje sa so Stydkem a následne vyvíjajú širšie umelecké aktivity. Kliťák obsadzuje post riaditeľa agentúry Babyne Cicki a manažéra LG [ktorý dovtedy zaujímal basgitarista P. Havaši]. Na programe je ďalší tajný koncert 28.11.1993 v preplnenom klube Tuba s názvom
"Kde ste boli keď ste mali platiť ?" a s novým obsadením. K LG Band sa pridal Poštevko [synths], Fajták [guitars], a k LG Guests Tomáš Beneš [perkusie]. Napriek otrasnému ozvučeniu sa koncert vydaril. Z koncertu mal byť vydaný singel "Chlebová urna [live]". Poštevák a Klitoris začínajú budovať svoje sólové projekty, napriek ešte nedokončeným prácam na prvom albume "Liter Geňa" a taktiež začína vznikať druhý album "Envoys of Mayhem Are Not Comming In White", čiže Vyslanci pekiel neprichádzajú v bielom. Poštevák však čoskoro na svoj sólo projekt s názvom "Iďte do piči" ako svoje kotly so spevom nazval, rezignoval.
Stydkes [sólovo zvaný Agda] uplatňuje svoje materiály z prvej zostavy LG a z pobytu vo väzení a "temnotu podzemia"uzerá flegmaticko-sentimentálny štýl hard country "albumu" SALTO MORTALE : Confessions Of A Man Insane Enough To Live With Beasts
[Salto smrti : Vyznania muža dosť šialeného nato, aby žil s beštiami]. Pôvodný názov mal znieť "Jeho otec je milionár" podľa názvu prvej piesne albumu.

Slaďáky, ktoré kedysi Agda vytvoril z recesie ako paródiu, výrazne prispeli k temperamentu tohto vážneho albumu. Začiatkom roku 1994 sa Klitoris definitívne pripája k skupine a LG naďalej pokračuje v legendárnej zostave, ktorá sa po prvý krát predstavila 30.1.1994 na utajenom koncerte ako politický kabaret MEČIAROVA MRTVOLA
s experimentálnymi prvkami freejazzu. Skupina zakladá asociáciu "Liter Geňa sacred & Damned Brains Club Band Solo Presents", ktorá ma zahŕňať všetky umelecké aktivity členov LG, Band, Friends a Guests. Klitoris začína taktiež tvoriť svoj vlastný sólovy projekt [Sangwi P. von Klatgos] a tiež vzniká spoločný projekt členov LG - SANGWI versus AGDA.

Nasledujúce koncerty skupiny v B-clube, či pod holým nebom v Sečovciach s predskupinami ako U.N.V. a Flinstones vychádzajú nazmar kvôli indisponovanosti kapely [alkohol], pričom predskupiny svoje koncerty väčšinou odohrali. Zrušený je tiež veľkolepý Liter Geňa Festival - Čárda Underground Out '94 plánovaný na 27.8. v košickom amfiteátri,
na ktorom mal Agda po prvý krát predviesť svoj zločinecký šansón s jeho začínajúcim turné TOUR OF A MAN INSANE ENOUGH spolu s doprovodnou skupinou THE BEASTS. [Ako predkapely sa tu mali predstaviť antifeministická skupina NASANKACH, sólo E la Ventilacio, 5MS, a ďalší]. Aj ďalšie koncerty v Martine, open air v Prešove, v A clube [kde mali vystupovať pod menom Lollobrigita Gina] boli kvôli indispozícii kapely alebo cenzúre zrušené. Výnimkou je preplnený klub Ponorka pri jeho znovuzrodení 28.1.1995 a koncert v Tube, kde hral Stydkes na gitare a Klitoris dokonca spieval! Od polovice roku 1994 bicie obsluhuje Šupka a basu M. Gmuca.

Po koncerte boli LG obvinení [neúspešne] za zodpovednosť za dopravnú nehodu, keď bol ich plagát na koncert v Ponorke prelepený cez dopravnú značku "zákaz vjazdu". Medzitým Stydkes dopísal svoju prvú knihu básni a poviedok A.B.Pain - "Spomienky na smrť [listy panne]" a spoločne
pripravujú nové verzie starých hitov ako napríklad rapovú verziu Radio Ploesti, jazz funky Dvere a podobne. Publikum už dlhší čas čaká na pripravovaný unplugged koncert "skutočnej lahôdky pre intelektuálov"
v košickom vysokoškolskom rádiu (kde ma prvý krát odznieť rokenrolová verzia Dvere). Interview s manažérom je v ňom naživo odvysielané 18.10. 1995 s piesňami Dvere, Kde si bol..,Prines svoju.., a Agdova Prečo zhorela naša Láska.

December 1995 - Premiéra Agdovej prózy "Liter Geňa" na večierku strednej umeleckej školy. Sangwi zakladá divadlo MOLOCH a krúžok poézie 4 ŽLTÉ BANÁNY. Do skupiny sa dostáva nová speváčka a flautistka Moana a začína formovať dievčenskú skupinu umelo vytvorenú Agdom - Moana Pozzi & The Heartbreak Harlots. Skôr ako sa rok s rokom zišiel je Moana vykopnutá a na jej miesto je prijatá dievčina s neznámym
menom v úlohe speváčky a hráčky na dychové nástroje (fotomateriál sa zámerne nezachoval z dôvodu nepekného vzhľadu hudobníčky).

Začiatok roka 1996 - Začína rokovanie s vydavateľstvom CASSOVIA o vydaní prvého promo singla a Agdovej knihy a tiež jeho sólo promo singlu. Klitorisov divadelný súbor ETIVADLO pripravuje premiéru divadelnej hry "Zirkstoff a jeho dve mongoloidné dcéry" a Agdovej psychodrámy "Vianočný Nový rok".

Február 1996 - Vydávajú sa prvé tričká LG. Pripravuje sa veľký koncert s piatimi predskupinami na máj 1996 v B-klube.

Marec 1996 - Klitorisov divadelný súbor (DE)formácia Gorgony odohráva s obrovským úspechom už 4. reprízu hry "Fajka zhasla". Na margo zavedenia vstupného na vystúpenia súboru hovorí: "Muselo to prísť, však sedemdesiat až osemdesiat percent publika tvorili bezdomovci, ktorí sa do auly chodievali zahriať." Hry boli veľmi úspešné, po predstavení sa z publika ozývali hlasy, že to bolo príliš krátke. Existovali však aj iné názory, jeden z fanúšikov divadla sa nechal počuť: "Tak to som ani neplatil? Tak načo som prišiel, veď Kliťa som opitého videl už stokrát! "

Liter Geňa band :
Agda Bavi Pain "Stydkes Pyskys" [rhytm, leadguitar, synths, accordion, bass, drums]
Sangwi Paein "Klitoris" [bass, rhytm guitar, vocals, playback]

LG friends :
Poštevko [synths,bass,accoustic & rhytm guitar,accordion]

Bývalí L.G. friends :
Poštevák [drums]
Denisa [piano, backing vocals]

LG Guests :
Manager : Sangwi Paein
Illustrators : Agda Bavi Pain
Robo Šuchta

Bývalí LG guests :
Pavol Havasi (bass]
Ján Tajták [lead guitar]
Braňo Reuker [lead guitar, bass]
Slavo Kvasny [accoustic guitar]
Tomas Benes [percussions, drums]
Linda1,Linda2 [vocals]
Marek Gmuca [bass]
Šupka [drums]
Miša [flute]
Ťoma [percussions, drums]

Copyright LG Holdings, Ltd. Produced by LG Holdings, Ltd. under the license to Babine Cicky Agency and Už Ma Jebú! records
CAPTCHA Image


neviem precitat!
Počet príspevkov na stránku:
Birkenstock Sandals
fuck you robot http://www.birkenstock-sandals.org.uk/
04.10. '17 * 15:59
Birkenstock Sandals
http://www.ultraboost.org/ Ultra Boost
http://www.mulberryhandbagssale.org.uk/ Mulberry Handbags
http://www.mulberry-uk.org.uk/ Mulberry UK
http://www.coach-outletfactoryonlinestore.us.com/ Coach Outlet
http://www.birkenstock.me.uk/ Birkenstock
http://www.birkenstock-sandals.org.uk/ Birkenstock Sandals
http://www.ugg-outlet.ca/ UGG Outlet
http://www.burberrycanada.ca/ Burberry Canada
http://www.monclerjacketsuk.uk.com/ Moncler Jackets
http://www.moncler-jackets.uk/ Moncler Jackets
http://www.uggsoutletcanada.ca/ Uggs Outlet
http://www.yeezyboost350.us.com/ Yeezy Boost 350 V2
http://www.max2017.us/ Air Max 2017
http://www.birkenstock-sandals.org.uk/ Birkenstock Sandals
http://www.vapor-max.org/ Nike Vapormax
http://www.yeezyboost350v2.com/ Yeezy Boost 350 V2
http://www.spinnerfidgettoy.us/ Spinner Fidget
http://www.yeezyzebra.us/ Yeezy Zebra
http://www.raybanoutletclearance.com/ Ray Ban Outlet
http://www.yeezy-boost350v2.com/ Yeezy Boost 350 V2
http://www.nfljerseys.us/ NFL Jerseys
http://www.longchampbags.us.com/ Longchamp
http://www.yeezyboost350.us.com/ Adidas Yeezy
http://www.adidas-uk.org.uk/ Adidas UK
http://www.yeezy-shoes.us.com/ Yeezy shoes
http://www.raybansunglasses.ca/ Ray-Ban Sunglasses
http://www.yeezys.org/ Yeezys
http://www.yeezyboost-350.org.uk/ Yeezy
http://www.nike-stores.fr/ Nike Store
http://www.underarmouroutlet.us.com/ Under Armour Outlet
http://www.timberlanduk.org.uk/ Timberland
http://www.jordan12.us/ Jordan 12
http://www.nikeairmax.us/ Nike Air Max
http://www.outlettoms.us/toms-women-c-1/ Toms Outlet
http://www.mlb-jerseys.us/ MLB Jerseys
http://www.yeezy-boost350.com/ Yeezy Boost 350
http://www.oakleyoutlet.net.co/ Oakley Outlet
http://www.adidas-outlet.org/ Adidas Outlet
http://www.nikeairmax-90.com/ Nike Air Max 90
http://www.timberland-outlet.us/ Timberland Outlet
http://www.adidaseqt.com/ Adidas EQT
http://www.tomsoutlet-online.us.com/ Toms Outlet
http://www.jordan4.us/ Jordan 4
http://www.longchamp-outlet.ca/ Longchamp Outlet
yaoxuemei
fuck you robot yaoxuemei
26.09. '17 * 12:10
yaoxuemei
yaoxuemei20170926fitflops sale clearance
cheap ugg boots
oakley sunglasses
michael kors handbags
valentino outlet
fred perry shirts
ralph lauren uk
ray ban sunglasses outlet
cheap mlb jerseys
cheap oakley sunglasses
kate spade outlet store
polo ralph lauren
canada goose outlet store
polo outlet
ralph lauren outlet
kate spade handbags
coach outlet
ugg outlet
oakley sunglasses
michael kors outlet online
polo outlet
canada goose outlet
canada goose
ugg outlet store
coach outlet
oakley sunglasses wholesale
ralph lauren pas cher
canada goose jackets
moncler outlet
fred perry clothing
ray ban sunglasses
ugg outlet
ralph lauren polo shirts
coach outlet online
cheap oakley sunglasses
canada goose jackets
nike outlet store
ugg boots
michael kors handbags sale
true religion outlet
nike trainers
cheap jerseys wholesale
moncler coats
polo outlet
michael kors outlet clearance
ralph lauren
ralph lauren uk
polo shirts
coach factory outlet
michael kors outlet
canada goose outlet
canada goose outlet
michael kors outlet clearance
coach outlet store online
michael kors outlet online
canada goose parka
nba jersey
ralph lauren uk
michael kors handbags
michael kors outlet online
michael kors outlet
uggs outlet
moncler sale
cheap oakley sunglasses
hermes outlet
polo ralph lauren factory store
cheap ray ban sunglasses
uggs outlet
ray ban sunglasses
ray ban sunglasses
pandora charms
air jordan shoes
coach outlet store online
coach outlet store online
oakley sunglasses wholesale
ralph lauren
fitflop sandals
true religion outlet
coach factory outlet
canada goose jackets
puma shoes
polo ralph lauren
michael kors outlet online
pandora jewelry
pandora outlet
lacoste shirts
mbt shoes clearance outlet
pandora jewelry
cheap ugg boots
coach outlet online
coach outlet online
kate spade purses
fred perry shirts
pandora outlet
adidas shoes for men
kate spade sale
polo ralph lauren outlet online
fitflops sale clearance
canada goose jackets
giuseppe zanotti outlet
michael kors outlet online
polo outlet
oakley sunglasses wholesale
ralph lauren polo
cheap oakley sunglasses
ralph lauren outlet
polo ralph lauren shirts
michael kors outlet clearance
canada goose outlet online
michael kors outlet
coach outlet online
canada goose jackets
polo ralph lauren
michael kors outlet
cheap ray ban sunglasses
coach factory outlet
fred perry clothing
tory burch outlet
uggs outlet
cheap ugg boots
vintage nhl jerseys
canada goose outlet
cheap jordans
nike shoes for men
true religion jeans
coach outlet online
uggs outlet
coach outlet online
longchamp outlet store
ralph lauren polo
coach outlet online
canada goose jackets
nike shoes for women
valentino shoes
polo ralph lauren
valentino shoes
ugg outlet
ugg outlet
canada goose outlet
cheap oakley sunglasses
michael kors outlet clearance
canada goose jackets
valentino outlet store
michael kors outlet online
fitflops outlet
coach outlet online
ugg boots
canada goose outlet store
mont blanc pens
ugg boots outlet
christian louboutin
michael kors outlet clearance
pandora charms
ugg outlet
nike outlet
polo ralph lauren outlet
nike outlet store
canada goose jackets
coach outlet online
ferragamo outlet
canada goose outlet store
michael kors outlet online
giuseppe zanotti shoes
michael kors outlet online
polo outlet
canada goose sale
nike shoes
tory burch outlet
canada goose outlet
cheap ugg boots
true religion
cheap nba jersey
adidas superstar
coach factory outlet
nike air jordan 4
canada goose outlet
yeezy boost 350 v2
ed hardy
ugg boots
cheap ugg boots
oakley sunglasses
canada goose outlet
cheap jordans
lebron shoes
canada goose jackets
christian louboutin shoes
ugg outlet
mbt shoes
christian louboutin shoes
michael kors outlet
uggs outlet online
oakley sunglasses
christian louboutin shoes
pandora outlet
snapbacks wholesale
tory burch outlet online
kate spade bags
moncler outlet
nike shoes on sale
air jordan retro
ugg boots
mulberry outlet
cheap nike shoes
cheap ray ban sunglasses
cheap oakley sunglasses
coach outlet
cheap ugg boots
coach outlet
longchamp outlet
michael kors outlet
mulberry bags
polo ralph lauren outlet online
coach outlet store online
prada outlet store
coach factory outlet online
coach factory outlet
oakley sunglasses
pandora outlet
christian louboutin outlet
michael kors outlet
adidas outlet online
ralph lauren uk
longchamp
mbt outlet
polo ralph lauren
canada goose outlet
polo ralph lauren pas cher
yaoxuemei20170926
whn
fuck you robot
19.05. '17 * 11:16
supra shoes, chargers jerseys, vans outlet, airmax, air max thea, 49ers jerseys, womens clothing, burberry sale, sunglasses for women, north face jackets, ralph lauren factory store, dre beats, hollister co, ray ban wayfarer, chrome hearts rings, givenchy shoes outlet, coach factory outlet online, milwaukee bucks jersey, nike blazers, longchamp handbags, suns jersey, air max 2014, cheap nfl jerseys, memphis grizzlies jersey, vans shoes, salomon schuhe, hollister, cavaliers jersey, rams jerseys, instyler ionic styler, michael kors outlet online, p90x3, ray ban sunglasses, michael kors outlet, red bottom shoes, jordan shoes, denver nuggets jerseys, cheap shoes, michael kors bags, north face outlet, michael kors uhren, michael kors purses, zapatillas nike, giants jerseys, polo ralph lauren, michael kors outlet online sale, red bottom, eyeglasses stores, cheap ray ban, ray-ban sunglasses, tory burch sandals, new orleans pelicans jersey, veneta, saints jerseys, longchamp outlet, ed hardy clothing, eagles jerseys, houston rockets, pandora, ray ban outlet, longchamp, puma online shop, dolphins jerseys, pandora canada, north face backpacks, rolex watches, adidas shoes, philipp plein clothing, burberry, burberry, new balance outlet, hugo boss outlet online, philipp plein, toms shoes outlet, true religion outlet, lac jersey, coach factory online, ny jersey, cheap jerseys, soccer shoes outlet, nike store, uhren shop, new balance, bulls jerseys, polo outlet online, true religion, sacramento kings, nike air max thea, replica watches, jordan shoes, rayban, the north face outlet, thomas sabo, kate spade bags, adidas online shop, tory burch, toms.com, burberry outlet online, replica watches, true religion jeans outlet, jaguars jerseys, ralph lauren outlet, calvin klein outlet, the north face, air jordan retro, barbour womens jackets, hollister clothing, nike air max, air max 2014, mavericks jerseys, salvatore ferragamo, nike roshe run, louboutin shoes, pandora jewellery australia, rolex watches, ralph lauren polo, hollister co, cheap jerseys, barbour mens jackets, utah jazz jersey, ray ban pas cher, thomas sabo uk, timberland outlet, woolrich womens jackets, timberland, new balance shoes, air jordan shoes, burberry online shop, easton bats, tommy hilfiger online, wedding dress, cheap jerseys, burberry outlet online, minnesota timberwolves jersey, gafas oakley, hollisterco, long champ, patriots jerseys, nike air max, toms outlet online, michael kors australia, asics, titans jerseys, bcbg max azria, celtics jersey, michael kors, nike.dk, nike mercurial vapor, michael kors handbags, adidas superstar, ecco shoes outlet, supra footwear, ray ban wayfarer, oakley sunglasses, los angeles lakers, michael kors outlet online, stephen curry shoes, polo outlet store, oakley sunglasses outlet, mcm handbags, nba jerseys, pandora charms, bengals jerseys, hilfiger outlet, nike store uk, bcbg max, oakley frogskins, true religion jeans women, www.tommyhilfiger.nl, nfl jerseys, nike factory, montre homme, michael kors bags, coach usa, nike free 5.0, coach outlet online, hollister online, purses and handbags, oakley outlet, reebok, toms shoes, ralph lauren outlet online, cheap basketball shoes, air max, prada tracksuits, tory burch handbags, ralph lauren polo, nfl jerseys, nike shoes, nike air huarache, iphone 4s cases, babyliss flat iron, michael kors purses, tommy hilfiger, ray ban zonnebril, michael jordan, longchamp outlet, cheap michael kors, mcm bags, beats by dre headphones, ipad mini cases, cheap oakley, hermes outlet, oakley, ferragamo shoes, oakley, converse shoes, ralph lauren, michael kors, coach outlet, oakley, nike schoenen, burberry outlet store, coach outlet store, nike huarache, miami heat, coach purses outlet, prada shoes, cheap nike shoes, ray ban outlet, texans jerseys, michael kors handbags, panthers jerseys, christian louboutin, dre headphones, nike.com, oakley sunglasses cheap, rayban, hornets jersey, replica watches, jimmy choo, swarovski online shop, spurs jerseys, nike air max, nike roshe run, timberland boots, detroit pistons, toms shoes outlet, michael kors, michael kors outlet online sale, atlanta hawks jerseys, barbour jacket outlet, abercrombie, polo ralph, hogan sito ufficiale, kate spade, polo outlet, polo ralph lauren, hermes birkin bag, mizuno running shoes, nike huarache, relojes, ravens jerseys, fendi, nike soccer shoes, nike free run, michael kors uk, steelers jerseys, longchamp, juicy couture outlet, oakley sunglasses, rolex replica, packers jerseys, bears jerseys, washington wizards jersey, cheap jerseys, giuseppe zanotti sneakers, raiders jerseys, indiana pacers jersey, michael kors outlet, broncos jerseys, oakley sunglasses, barbour jackets, nike running, nba jerseys, coach bags outlet, north face, ray ban outlet, air max, retro jordans, new balance, chi flat iron, levis jeans, nike air max, coach outlet sale, oakley sunglasses outlet, coach outlet online, coach factory outlet online, coach outlet usa, pandora charms, coach shop, michael kors outlet, nike running shoes, christian louboutin uk, swarovski australia, burberry outlet store, cheap oakley sunglasses, ferragamo shoes, burberry outlet store, tory burch sandals, jordan retro, hoodies store, kate spade handbags, soccer shoes, nike air max, oakley sunglasses, adidas.se, purses and handbags, easton bats, northface, burberry outlet, celine outlet, coach outlet online, nike shoes, buccaneers jerseys, rolex, adidas sneakers, colts jerseys, designer handbags, nike roshe run, bills jerseys, polo ralph lauren, marc by marc jacobs, michael kors v?skor, prada outlet, armani outlet online, ralph lauren, hogan, cheap oakley sunglasses, ralph lauren outlet online, azcardinals jerseys, swarovski crystal, nike roshe run, prada handbags, coach outlet, roshe run, jets jerseys, nike tn, cowboys jerseys, cheap oakley sunglasses, falcons jerseys, tommy hilfiger outlet, adidas superstar, mbt womens shoes, nike running shoes, asics gel, chiefs jerseys, longchamp taschen, seahawks jerseys, converse chucks, cheap michael kors, true religion jeans men, coach black friday, prada outlet, mcm handbags, coach bags outlet, ray ban occhiali, giuseppe zanotti, burberry, cheap jerseys, michael kors, ralph lauren black friday, mcm backpack, north face canada, polo ralph lauren outlet online, browns jerseys, 76ers jerseys, lions jerseys, coach bags outlet, warriors jerseys, beats audio, okc jerseys, nfl jerseys, dsquared2 outlet, timberland outlet, prada, mcm handbags, louboutin, ray bans, lacoste shirts, nike free, celine outlet, ray ban sunglasses, nike.se, jimmy choo outlet, ferragamo, ray ban sunglasses outlet, ray bans, oakley sunglasses cheap, dsquared2, north face jackets, toronto raptors jersey, adidas, true religion outlet, burberry sale, portland trail blazers jersey, adidas zx flux, vans schuhe, christian louboutin shoes, fivefingers, hermes belt, swarovski crystal, adidas yeezy shoes, toms shoes outlet, hogan mens shoes, nj jerseys, chi hair, barbour jackets, pandora bracelet, air max, nike air force, new balance, vikings jerseys, tommy hilfiger canada, red bottom, michael kors outlet, roshes, burberry handbags outlet, marc by marc jacobs, jordans for sale, longchamp handbags, valentino outlet, polo ralph lauren outlet, orlando magic jersey, converse outlet, oakley sunglasses, omega watches, versace outlet, burberry outlet online, montblanc, rayban, replica rolex, nike fu?ballschuhe, bottega veneta, ray ban uk, converse sneakers, hilfiger online shop, nike air max, ralph lauren, swarovski, toms outlet, air max 90, ralph lauren online shop, puma shoes outlet, lunette ray ban, nike store, the north face, toms shoes outlet, juicy couture, michael kors handbags, michael kors, oakley sunglasses, michael kors handbags, kate spade, michael kors, polo ralph lauren, handbags outlet, michael kors, swarovski jewelry, redskins jerseys
236
fuck you robot
15.04. '17 * 11:50
347
fuck you robot http://vinthanglong.com/
15.04. '17 * 11:50
e47
[url=http://imperiaskygardenhanoi.com/]Imperia Sky Garden 423 Minh Khai[/url]
qwt
fuck you robot http://vinthanglong.com/
22.02. '17 * 03:56
wt
fuck you robot http://vinthanglong.com/
07.12. '16 * 04:40
qw
Xu hướng mới về một khu đô thị đẳng cấp đã được chủ đầu tư Nam Cường tích hợp vào bên trong dự án Anland Complex bởi nơi đây thực sự quá đẳng cấp với không gian sống xanh tuyệt vời, vị trí và kết nối giao thông thuận tiện, giá thành cũng hấp dẫn chỉ từ 25tr/m2 đã bao gồm nội thất. Vật thì hãy nhanh tay để sở hữu các căn hộ tại đây trong thời gian sớm nhất.
tập đoàn nam cường
anland nam cường
chung cư anland
chung cư anland nam cường
nam cường
chung cu anland nam cuong
anland nam cuong
chung cu anland
dự án anland nam cường
tap doan nam cuong
chung cư anland complex
nam cuong
anland complex nam cường
dự án anland complex
Mặt bằng chung cư Anland Complex Nam Cường
Nội thất chung cư Anland Complex Nam Cường
Tiện ích chung cư Anland Complex Nam Cường
Chủ đầu tư chung cư Anland Complex Nam Cường
Giá bán chung cư Anland Complex Nam Cường
Tiến độ chung cư Anland Complex Nam Cường
Tin tức chung cư Anland Complex Nam Cường
Liên hệ mua chung cư Anland Complex Nam Cường
anland complex

Sun grand city ancora
Sun grand city ancora lương yên
Sun grand city lương yên
Sun grand city luong yen
Chung cư sun grand city ancora
ancora lương yên
ancora luong yen

Vị trí sun grand city ancora
Vị trí sun grand city lương yên
Vị trí sun grand city ancora lương yên
Tiện ích sun grand city ancora
tiện ích sun grand city lương yên
Tiện ích chung cư sun grand city ancora
Mặt bằng sun grand city ancora
Mặt bằng sun grand city lương yên
Mặt bằng chung cư sun grand city ancora
Tin tức tổng hợp về Sun grand city ancora lương yên

Ecohome phúc lợi
Ecohome phúc lợi long biên
chung cư ecohome phúc lợi
chung cư ecohome long biên
ecohome phuc loi
ecohome long bien
ecohome long biên
Vị trí Ecohome phúc lợi
Vị trí Ecohome phúc lợi long biên
Vị trí chung cư ecohome phúc lợi
Vị trí chung cư ecohome long biên
Mặt bằng Ecohome phúc lợi
Mặt bằng Ecohome phúc lợi long biên
Mặt bằng chung cư ecohome phúc lợi
Mặt bằng chung cư ecohome long biên
Giá bán Ecohome phúc lợi
Giá bán Ecohome phúc lợi long biên
Giá bán chung cư ecohome phúc lợi
Giá bán chung cư ecohome long biên
Tin tức Ecohome phúc lợi long biên

Nguồn tham khảo bài viết: http://anlandhadong.com/
tw
fuck you robot h
24.11. '16 * 08:21
ry
Phân khúc căn hộ chung cư trung cấp năm nay vừa đón nhận thêm một sản phẩm chất lượng của chủ đầu tư Hải Phát đó chính là dự án Roman Plaza, có vị trí đắc địa nên từ dự án cư dân có thể dễ dàng di chuyển đến trung tâm thành phố. Nên có thể nói rằng bất động sản có thu hút được hay không thì yếu tố vị trí chiến vị trí cực kì quan trọng.
roman plaza hải phát
roman plaza hà đông
chung cư roman plaza
roman plaza tố hữu
roman hải phát
chung cư roman plaza hà đông
chung cư roman plaza hải phát
Vị trí chung cư Roman Plaza Hà Đông
Tiện ích dự án Roman Plaza Hải Phát
Tin tức dự án chung cư Roman Plaza Hải Phát Hà Đông
Chung cư Sunshine Center 16 Phạm Hùng
roman plaza
Nguồn: http://romanplazahadong.com/
v
fuck you robot vinthanglong.com
08.10. '16 * 09:13
wet
Cảm hứng về một hà nội xưa và nay được chủ đầu tư lồng ghép vào trong dự án Vinhomes Thăng Long phía Tây Hà Nội, khiến cho các khách hàng không thể khỏi trầm trồ thán phục. Và đặc biệt trong quý 4/2016 này khi mua căn hộ sẽ được tặng ngay 90 lượng vàng và hàng loạt các phần quà hấp dẫn khác.

Hãy nhanh tay để sở hữu các căn hộ tại dự án Vinhomes Thăng Long bởi đây có thể nói là một dự án cực kì đẳng cấp, mang đến một môi trường sống đẳng cấp, không gian sống xanh, nhiều tiện ích vượt trội, còn ji tuyệt vời hơn sáng sớm đi dạo quanh hồ, tận hưởng thiên nhiên xanh mát. Chính thức mở bán khu đô thị sinh thái kiểu mẫu phía tây Hà Nội - Vinhomes Thăng Long, là sản phẩm sáng tạo của tập đoàn Vingroup. Vị atrí Vinhomes Thăng Long được ví như "Đất quý như Ngọc - Thế mạnh như Rồng". Theo quy hoạch của phát triển đô thị Hà Nội đã được Thủ tướng chính phủ phê duyệt, nơi đây trở thành lõi trung tâm hành chính, văn hóa, thương mại lớn mới của thủ đô.Khu đô thị Vinhomes Thăng Long sẽ mang đến cho khách hàng nhiều sự lựa chọn căn hộ: Biệt thự đơn lập, biệt thự song lập, nhà liền kề, nhà phố thương mại Shophouse. Hiện cơ sở hạ tầng dự án đã hoàn chỉnh 100%, hoàn thành và đi vào sử dụng quý I/2017.

Vinhomes Thăng Long ,Vinhome Thăng Long, Vinhomes Thăng Long Nam An Khánh, Vinhome Thăng Long Nam An Khánh, Bán Vinhomes Thăng Long, Bán Vinhomes Thăng Long Nam An Khánh, Phân khu Long Phú Vinhomes Thăng Long ,Phân khu Long Khánh Vinhomes Thăng Long, Phân khu Long Hưng Vinhomes Thăng Long, Phân khu Long Cảnh Đông Vinhomes Thăng Long, Biệt thự song lập Vinhomes Thăng Long, Biệt thự đơn lập Vinhomes Thăng Long ,Liền kề Vinhomes Thăng Long, Shophouse Vinhomes Thăng Long ,Tiện ích Vinhomes Thăng Long, Tiến độ Vinhomes Thăng Long, Biệt thự Vinhomes Thăng Long, Biệt thự Vinhome Thăng Long, Vinhomes An Khánh, Vinhomes Nam An Khánh , Tin tức Vinhomes Thăng Long, Nhà Mẫu Vinhomes Thăng Long
Chung cư Ecolife,Ecolife Capitol, Chung cư Ecolife Capitol, Dự án Ecolife Capitol, Mặt bằng Ecolife Capitol, Giá bán Ecolife Capitol, Thiết kế Ecolife Capitol, Tiến độ Ecolife Capitol, Chung cư Goldmark City, Goldmark City,
Mặtt bằng chung cư Goldmark City, Giá bán chung cư Goldmark City, Tiến độ dự án chung cư Goldmark City, Nhà mẫu chung cư Goldmark City, Liên hệ mua chung cư Goldmark City, Tin tức dự án chung cư Goldmark City,

Vinhomes Liễu Giai, Vinhome Liễu Giai, Vinhomes Lieu Giai, Vinhomes Metropolis, Vinhomes Metropolis Liễu Giai, Chung cư Vinhomes Liễu Giai, Mặt bằng Vinhomes Liễu Giai , Giá bán Vinhomes Liễu Giai, Tiến Độ Vinhomes Liễu Giai, Liên hệ mua căn hộ Vinhomes Liễu Giai, Vinhomes Paradise, Vinhome Paradise, Vinhomes Mễ Trì, Vinhomes Paradise Mễ Trì, Biệt thự Vinhomes Paradise, Liền kề Vinhomes Paradise , Chung cư Vinhomes Paradise, Biệt thự Vinhomes Paradise Mễ Trì, Chung cư New Skyline , Chung cư New Skyline Văn Quán , New Skyline Văn Quán , Mặt bằng Chung cư New Skyline , Tiến Độ Chung cư New Skyline , Giá Bán Chung cư New Skyline , Chung cư Helios Tower 75 Tam Trinh, Chung cư 75 Tam Trinh, Mandarin Garden , Chung cư Mandarin Garden , Chung cư Mandarin Garden Hòa Phát , Mandarin Garden Hòa Phát , Mandarin Garden City , Mặt bằng Mandarin Garden , Mặt bằng chung cư Mandarin Garden , Bán Mandarin Garden , Bán chung cư Mandarin Garden ,Cho Thuê Mandarin Garden , Cho thuê chung cư Mandarin Garden , Cho thuê Căn hộ Mandarin Garden ,Cho thuê Căn hộ chung cư Mandarin Garden ,Liên hệ bán Mandarin Garden , Liên hệ bán chung cư Mandarin Garden , Tin tức chung cư Mandarin Garden, Chung cư oriental westlake , Oriental westlake , Chung cư 174 lạc long quân , Chung cư oriental westlake 174 lạc long quân , Oriental westlake 174 lạc long quân , Mặt bằng chung cư oriental westlake , Mặt bằng oriental westlake , Bán chung cư oriental westlake , Bán chung cư 174 Lạc Long Quân , Chung cư Goldseason 47 Nguyễn Tuân, Goldseason 47 Nguyễn Tuân, Bán chung cư Goldseason 47 Nguyễn Tuân, Bán Goldseason 47 Nguyễn Tuân, Mặt bằng chung cư Goldseason 47 Nguyễn Tuân, Mặt bằng Goldseason 47 Nguyễn Tuân, Chung cư Daewoo Cleve Hà Đông, Daewoo Cleve, Daewoo Cleve Hà Đông, The Manor Central Park, The Manor Central Park Hà Nội, Khu đô thị The Manor Central Park, Khu đô thị The Manor Central Park Hà Nội, Biệt thự đơn lập The Manor Central Park, Biệt thự đơn lập The Manor Central Park Hà Nội, Biệt thự song lập The Manor Central Park, Biệt thự song lập The Manor Central Park Hà Nội, Nhà Phố Thương Mại The Manor Central Park, Nhà Phố Thương Mại The Manor Central Park Hà Nội, Liền kề The Manor Central Park, Liền kề The Manor Central Park Hà Nội, Parkcity Hanoi, Parkcity Hà Nội, Park City Hà Đông, Parkcity Hà Đông, Biệt thự Park City, Liền kề Park City, Chung cư Park City, FLC Star Tower Hà Đông, FLC Star Tower, Star Tower Hà Đông, Star Tower , Chung cư FLC Star Tower, Chung cư FLC Star Tower Hà Đông, Chung cư Star Tower , Chung cư FLC Star Tower, Mandarin Garden 2, Mandarin Garden 2 Tân Mai, Chung cư Mandarin Garden 2, Chung cư Mandarin Garden 2 Tân Mai, Mặt bằng Mandarin Garden 2, Mặt bằng chung cư Mandarin Garden 2, Tiến độ Mandarin Garden 2, Tiến độ chung cư Mandarin Garden 2, Giá bán Mandarin Garden 2, Giá bán chung cư Mandarin Garden 2, Condotel, Vinpearl Condotel, Vinpearl Condotel Đà Nẵng, Vinpearl Condotel Nha Trang, Vinpearl Condotel Phú Quốc, Condotel Đà Nẵng, Condotel Nha Trang, Condotel Phú Quốc, Vinpearl Empire Condotel Nha Trang, Condotel Lê Thánh Tôn, Condotel Lê Thánh Tôn Nha Trang, Condotel Trần Phú Nha Trang, Condotel Trần Phú , Vinpearl, Vinpearl Villas, Vinpearl Resort Villas, Vinpearl Long Beach Villas, Vinpearl Bãi Dài, Condotel Intercontinental, Condotel Intercontinental Phú Quốc, Intercontinental Phú Quốc , An Bình City , Chung cư An Bình City , Golden River Ba Son , Vinhomes Golden River
lijka
fuck you robot
03.11. '15 * 08:08
lijka
世間の人は全て知っていて、lvルイ・ヴィトンの財布はかばんの中に最も贅沢品のシンボルで、私達に似ていて類を平定し統一して外出して組む小さいかばんかばん、ほとんど大きい街が自由にさらえてきたので、多くてもすぐ数十元、しかしlvルイ・ヴィトンの女性の包んだのがもしもかばんでしたら、元を個ほど何万でなくて、それは取ってこれないのです。価格はかけ離れてこんなに多くて、同じく私達にたくさんかばんの夢中になる女性のみなさんに対してlvルイ・ヴィトンの女性に対して勇気がないをの包んで正視させる。一銭、1分の商品、lvルイ・ヴィトンの女性の財布は価格はなぜ置くのがこんなに高いのか、何の根拠もなくて、ヴィトンコピー法外にふっかけるのがでもありません。本当にlvルイ・ヴィトンの財布を過ぎる人がでもLV公式サイトの価格が客観的にの評価がある、lvルイ・ヴィトンの財布の品質、デザイン、仕事に比べてにとって、LV公式サイトの上の価格で全く受けることができるのです。
lvルイ・ヴィトンの財布
同時にlvルイ・ヴィトンの女性の財布の製品のため、自身は流行する息を配っています。だからこの国際贅沢なブランドの製品を持った後で、人を全部すべて10点(分)の流行になることができるの。特にいくつか上流社会の人々にとって、バッグコピーこのような一大の国際贅沢なブランドを通し、それによって本当にのは自分をいっそうの流行になることができて、自分を流行の達人にならせ。最も重要なのは、また(まだ)この贅沢なブランドを通すことができて、自分に本当にのが自分のに現れ出るのが気高いことができて、その上自分の身分のシンボルになるだます。
Stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |